מחירוני איטום

כיצד הקבלן קובע את מחיר איטום הגג?

טווח המחירים של קבלני האיטום מושפע ממרכיבים רבים, נציין את העיקריים והנפוצים ביותר שבניהם:

  1. גודל הגג – מחירי האיטום נקבעים על פי גודל הגג, כאשר התמחור המקובל היא עלות לכל יחידת שטח של מטר רבוע. ככל שהיקף העבודה גדול יותר והגג גדול יותר המחיר למ"ר יורד.
  2. חומרי (שיטת) האיטום הנבחרת- ניתן לבצע עבודות איטום באמצעות מספר שיטות כגון: יריעות ביטומניות, זפת חם ועוד. בחירת השיטה משנה את עלותה וכן את היעילות שלה לאורך זמן (לקריאה כיצד לבחור את שיטת האיטום המתאימה ביותר לחצו כאן).
  3. מספר שכבות האיטום – לעיתים נדרש לבצע יותר משכבה אחת על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר שתשמור על הגג לשנים רבות. התייעצו עם קבלן האיטום לגבי מספר השכבות המומלץ לבצע בגג שלכם. מספר השכבות ישפיע על איכות האיטום שתקבלו.
  4. הפעולות הנדרשות להכנת הגג – אילו עבודות הכנה נדרש לעשות טרום תחילת עבודת האיטום. ניקיון הגג, כמות החפצים בגג שיש להרים כגון דודים, קולטים וכ'ו, בנוסף יתכן ויהיו דברים בלתי צפויים נוספים שיש לסדר אשר נתקלים בהם בעת הצעת המחיר ובחינת הגג.
  5. ניסיון ויעילות- ככל שהקבלן יבצע עבודה יעילה ומיקצועיות יותר, זמן העבודה הכולל יפחת ואתם תשלמו פחות.

דברים חשובים שיש לשים לב בעת קבלת הצעת מחיר:

  1. אל תתפתו ללכת על קבלן האיטום הזול ביותר, בידקו כי הקבלן מקצועי ובעל ניסיון. יכול להציג בפניכם עבודות קודמות ונותן לכם אחריות. לעיתים כדאי לבחור בשיטת איטום יקרה ויעילה יותר שתתן לך שקט לשנים רבות – איטום אחת ולתמיד!
  2. קבלן איטום מקצועי יכול לתת לכם בטלפון הצעת מחיר *ראשונית* בלבד. קבלן רציני תמיד יגיע לראות את הגג ורק אז יתן לכם הצעת מחיר סופית. אל תקחו מישהו שמתחייב לכם להצעת מחיר טלפונית. השתדלו לבחור בחברה בעלת ניסיון רב של שנים – "חברה עם אבא" (לינק לעמוד הבית של האתר).

לאחר שהבנו את שיטת התמחור, הכנו לכם מחירוני איטום גגות משוערים שתוכלו לדעת את המחירים המקובלים היום בשוק. כל המחירונים מעודכנים לשנת 2021 המקבולים בן חברות האיטום:

הכנת הגג לאיטום

המחיר הממוצע להרמה של קולט ו/או רגלי דודים הם בסביבות ה 150 – 250 ש"ח ליחידה. תלוי מספר היחידות שיש להרים.

הערה: כל המחירים עדכנים לשנת 2021, מחירים  המקובלים בין חברת האיטום.

ביטומניות
מרוצפים
אקריליים
זפת חמה

מחירי שיפוץ בית משותף כוללים איטום הגג ושיפוץ הכניסה, המחירים משתנים בהתאם לגודל המבנה וסוג העבודה הנדרשת. המחירים הם הערכה בלבד.